HİZMETLERİMİZ

 

Dizi ve Sinema Oyunculuğu
Bir çok yapım şirketinin  dizi  ve sinema çalışmalarına oyuncu ve yardımcı oyuncu hizmeti vermekteyiz.  Hiçbir projeden teşekkürsüz ayrılmamış olmanın rahatlığı içerisindeyiz. 7 den 70’e profesyonel oyuncularımız ve yardımcı oyuncularımızdan oluşan bay bayan çoçuk geniş kadromuzla yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.
 
Reklam Oyuncusu
Televizyonlarınızda ve filmlerde seyrettiğiniz sevimli miniklerden tutun da 80 yaşındaki sevimli dedeye bay , bayan bir çok reklam oyuncusu, dizi film oyuncusu Kapadokya Cast Ajans kadrosundan temin edilmektedir.
Klip Oyuncusu
Kapadokya Cast Ajans ailesi olarak bir çok sanatçımızım klip çalışmalarına yrd oyuncu, oyuncu, model ,danscı ,özel tip destegi vermekteyiz.
 
Dublaj Sanatçısı 
Kendilerini göremiyorsunuz, ancak sesleriyle sanki ailemizden biri gibiler.
 
Tanıtım Hostesi
Fuarlar , tanıtımlar ve şovlar , hepsi bizim işimiz. Tanıtımda başarıya giden yol sizi en iyi şekilde temsil edecek yardımcılarınızı seçmekten geçiyor. Tanıtım hosteslerimiz bu güne kadar en önemli moda’dan , araba , sanayi bilgisayar fuarlarına ve daha bir çoklarına başarıyla hizmet etmekteyiz.
 
Dansçı ,  Sunucu
Defile organizasyonu , bayi toplantıları , ürün tanıtımları , tv yarışma programları için Dans ekibi ve sunucular Kapadokya Cast Ajans tarafından temin edilmektedir. 
 
Defile Organizasyonu
Kapadokya Cast Ajans , moda gösterisi ,defile ,ekspozisyon organizasyonları gerçekleştirmektedir.
 
Makyöz & Kuaför
Onlar dizi reklam sinema tanıtım Moda şovlarının , tanıtım faaliyetlerinin , defilelerin , fotoğraf prodüksiyonlarının gizli kahramanları Kapadokya Cast Ajans bünyesinde görev almaktadır.
 
Ürün tanıtım çalışmaları
Kapadokya Cast Ajans Müşterilerinin piyasaya yeni sürdükleri hizmet ve ürünlerinin hedef kitleye en görsel ve en çekici kısaca en iyi şekilde tanıtınılması için çekilen reklam filmlerine oyuncu temin etmektedir.
 
Basın ve halkla ilişkiler
Organizasyonların , şovların , defilelerin , açılışların temel ve vazgeçilmez tamamlayıcısıdır.