KAYSERİ CAST AJANS

KAYSERİ CAST AJANS

Cast Ajans ekibi bünyesinde oluşturduğumuz kadromuza katılmak için Türkiye’nin her yerinden yetenekli ve tecrübeli manken, hostes, oyuncu adaylarını bekliyoruz. Kayseri Cast Ajans Başvuruları da bunu yaparken ilk incelediğimiz başvurulardır. Bir tek amacımız var, o da size günün her saati yardımcı olabilmektir. Bu yardımları yaparken de sizden herhangi bir karşılık beklenmemektedir.

Kayseri ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Kayseri il sınırları içerisinde çekilecek olan reklam, dizi, tanıtım, film çekimlerinde bulunmak istiyor, bu konuda yetenekli olduğunuzu düşünüyor ve ya tecrübeli iseniz Kayseri Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu dikkatlice inceleyip okuyun ve dikkatlice eksiksiz olarak mutlaka doldurun.

Bu çekimlerde başarılı olursanız, Türkiye’nin en ünlü yapımcı ve yönetmenleri ile çalışma şansı elde edecek ve çok ünlü olmak için bir fırsat yakalamış olacaksınız.

Kayseri Cast Ajans Başvuru Formu

Dolduracağınız başvuru formlarının mutlaka eksiksiz olmasına ve doğru olmasına büyük dikkat göstermelisiniz.Yeni yüzler, fuar hostesi, oyunculuk, modellik, cast ajans olurken sizden aldığımız bu formlar çok önemlidir çünkü sizin bize göndereceğiniz bu başvuru formları dikkat ile incelenerek yetkili cast direktörlerimiz tarafınca en geç 2 ila 3 gün içinde sizlere olumlu ve ya olumsuz bir cevap verilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir